Płynie w nas sportowa krew! Sukces Łukasiewicz – PIT i PIT Industry podczas Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej

Drużyna Łukasiewicz - PIT oraz PIT Industry (8 osób) z medalem na podium Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej.

Czy można połączyć pasję do sportu oraz pracę w branży kolejowej? Polska Izba Kolei po raz trzynasty udowodniła, że nie jest to problem. Efektem tego były Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Branży Kolejowej, które odbyły się 7 czerwca 2024 r. na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Łukasiewicz – PIT i PIT Industry odnieśli w nich niemały sukces.

Kolejna edycja turnieju przyciągnęła do Bydgoszczy przedstawicieli 18 firm działających w branży kolejowej z całej Polski. Podzielono je na 5 grup, w których rywalizowano na zasadzie każdy z każdym.

Po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą mistrzostw została firma Bode Rawg, drugie miejsce zajęli reprezentanci LOTOS Kolej, a trzecie nasza drużyna. W jej skład weszli pracownicy Łukasiewicz – PIT oraz PIT Industry: Mikołaj Zwierzyński, Bartłomiej Kaczmarek, Kacper Okruch, Damian Garstka, Adrian Szeszycki, Adam Konieczny, Szymon Dawid oraz Bartłomiej Nagórny.

Gratulujemy serdecznie nie tylko wygranym, ale również pozostałym uczestnikom turnieju! Wszyscy zawodnicy pokazali niesamowite umiejętności i sportowego ducha.