Sieć Badawcza Łukasiewicz

Sieć Badawcza Łukasiewicz to unikatowy projekt o ogromnym potencjale komercyjnym

Jesteśmy zintegrowanym graczem rynkowym dostarczającym atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania biznesowe w obszarach automatyki, chemii, biomedycyny, teleinformatyki, materiałów oraz zaawansowanego wytwarzania. Z czterema i pół tysiącami pracowników, 26 instytutami badawczymi zlokalizowanymi w 12 polskich miastach, jesteśmy trzecią co do wielkości siecią badawczą w Europie.

4500

SPECJALISTÓW Z RÓŻNYCH DZIEDZIN

22

INSTYTUTY BADAWCZE

12

MIAST W CAŁEJ POLSCE

Trzecia co do wielkości sieć badawcza w Europie

Stanowimy tę część nauki, która pracuje dla przedsiębiorczości i wspiera rozwój polskich firm. Działając w formule Science is Business spotykamy się z przedsiębiorcami i oferujemy rozwiązania, które pomagają usprawniać biznes oraz tworzyć technologie zmieniające rzeczywistość.

Łukasiewicz to realizacja polskich aspiracji do współdziałania z europejskimi i światowymi liderami. Jako Sieć Badawcza Łukasiewicz wchodzimy na zupełnie nowy, globalny poziom zwiększając szanse naszych Klientów na pozyskiwanie międzynarodowych grantów i partnerów gospodarczych.

Pracujemy w ramach Grup Badawczych, które skupiają ekspertów z różnych Instytutów. Ich celem jest wypracowanie portfela wspólnych projektów, wymiana doświadczeń i kompetencji oraz integracja pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi prezentacjami dotyczącymi wybranych projektów każdej z Grup.

Rozwijaj z nami swój biznes

Dowiedz się więcej na stronie Sieci Badawczej Łukasiewicz