Błoto, błoto i jeszcze raz błoto. Łukasiewicz – PIT na poznańskim Runmageddonie

Drużyna Łukasiewicz - PIT podczas Runmageddonu

Brudni, zmęczeni, ale szczęśliwi. Zespół Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego po raz pierwszy wziął udział w poznańskiej edycji Runmageddonu.

27 kwietnia na starcie biegu przy Jeziorze Maltańskim zameldowało się 29 pracowników Łukasiewicz – PIT. Zmierzyli się z ponad 30 przeszkodami na dystansie 6 km i wszyscy ukończyli zawody. Gratulujemy serdecznie!

– W Runmagedonie biegłam po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona całą organizacją i atmosferą, jaka tam panowała. Trasa nie była łatwa, było dużo trudnych przeszkód i pierwszy raz zanurzyłam się w lodowatej wodzie, ale dzięki współpracy z ekipą Łukasiewicz – PIT wspólnie daliśmy radę. To była super przygoda i na pewno jeszcze raz ją powtórzę – zdradza Beata Kulińska.

–  Pierwszy raz brałem udział w biegu OCR (wyścig z przeszkodami, eng. Obstacle Course Racing) „grupowo”. Pomimo naprawdę wymagających przeszkód i niełatwej trasy, można było świetnie się bawić, a przy tym wspierać nawzajem i motywować do zrobienia kolejnego kroku – mówi Jakub Wiśniewski. – Była to również super okazja, żeby poznać się od innej strony niż ta „zawodowa”. Integracja w takich warunkach to zupełnie inna jakość budowania zespołu. W końcu nie na co dzień można się wytarzać w błocie z koleżankami i kolegami z pracy.

–  Na trasie była pełna współpraca, integracja i pokonywanie własnych słabości. Osoby z lękiem wysokości przechodziły przez wielkie ścianki (oczywiście przy wsparciu ekipy, która zagadywała, utrzymywała kontakt wzrokowy). Uczestnicy, którzy z początku sceptycznie podchodzili do biegu, na mecie (mimo zmęczenia) byli bardzo zadowoleni –  wspomina Dorota Nowacka.

W Runmageddonie wzięli udział: Piotr Baum, Andrzej Budzisz, Błażej Dolata, Jarosław Dropik, Grzegorz Gajewski, Dariusz Garbiec, Kacper Gliwa, Jakub Jagodziński, Paweł Kieruj, Dawid Klimek, Aneta Kochanowska, Piotr Kowalski, Beata Kulińska Pa,trycja Lau, Celina Manuszak, Mateusz Maślanka, Mateusz Motyl, Bartłomiej Nadgórny, Maciej Niemir, Dorota Nowacka, Maciej Nowicki, Aleksandra Remelska, Rafał Rubach, Natalia Stefańska, Elżbieta Sumelka, Adrian Szeszycki, Paulina Szwacka, Jakub Wiśniewski i Katarzyna Zielińska.

 

Drużyna Łukasiewicz - PIT na mecie Runmageddonu Drużyna Łukasiewicz - PIT na mecie Runmageddonu