Łukasiewicz – PIT na targach ITM Industry Europe oraz Modernlog

Wiadomo nie od dziś, że logistyka idzie w parze z przemysłem. W tym roku eksperci Łukasiewicz – Poznańskiego Instytutu Technologicznego wzięli udział w dwóch równoległych wydarzeniach organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich – targach ITM Industry Europe oraz Modernlog.

Pierwszego dnia targów odwiedzający mogli posłuchać debat z udziałem Dyrektora Instytutu Arkadiusza Kawy, Zastępcy Dyrektora Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii Marty Cudziło oraz Wiktora Żuchowskiego z Grupy Badawczej Logistyki podczas konferencji „Smart Warehouse – Kierunek na strefę nowoczesnej logistyki”.

Drugiego dnia wydarzenia na scenie pojawiła się Magdalena Morze z Grupy Badawczej Gospodarki Cyfrowej, która poruszyła temat human-robot interaction. Była jedną z uczestniczek panelu dyskusyjnego „#Human vs robotics, jak zakolegować się z robotem w magazynie.”

Z kolei trzeciego dnia uczestnicy mieli możliwość posłuchania debaty „Transformacja cyfrowa: jak zwiększyć konkurencyjność i efektywność firmy w erze cyfrowej?” podczas Kongresu Industry Week z udziałem Dyrektora Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii Michała Grabi. W tym samym czasie debatę pt. „#Fulfillment – logistyka dla e-commerce” moderowała Marta Cudziło.

Oczywiście na Międzynarodowych Targach Poznańskich nie mogło zabraknąć wspólnego stoiska Sieci Badawczej Łukasiewicz. Podczas tegorocznej edycji oprócz Łukasiewicz – PIT pojawiły się na nim również cztery inne instytuty: Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny, Łukasiewicz – Instytut Tele- i Radiotechniczny, Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, a także Branżowy Punkt Kontaktowy Transformacja Cyfrowa.

W tym roku organizatorzy wydarzenia postanowili wyróżnić stoisko Sieci Badawczej Łukasiewicz nagrodą Acantus Aureus, przyznawaną wystawcom, którzy najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową.