[KOMUNIKAT ORGANIZATORA] 17. edycja Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2024

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy o czasowym zawieszeniu organizacji Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS. W związku z tym planowane na 2024 rok wydarzenie nie obędzie się. Dziękujemy za liczne zapytania i chęć współtworzenia kongresu, ale przede wszystkim za zaufanie, którym nas obdarzyliście.

Obecnie szukamy nowych przestrzeni i formatów, które pozwolą nam integrować środowisko logistyczne. Jesteśmy również otwarci na współpracę oraz inicjatywy partnerskie.

Nie żegnamy się, lecz mówimy do zobaczenia!  

Zespół Organizacyjny 

________

Tekst archiwalny:

Już 7–9 maja 2024 roku ruszy kolejna, 17. edycja Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS. Po dwóch edycjach w wersji online kongres wraca ponownie w długo oczekiwanej wersji stacjonarnej.

Podczas dwóch dni wydarzenia wspólnie z zaproszonymi gośćmi będziemy szukać odpowiedzi na pytania:

  • Jak sztuczna inteligencja może realnie wspierać operacje wyboru najlepszej trasy dostawy, planowanie zasobów i optymalizację kosztów logistycznych?
  • Które rozwiązania z zakresu ograniczania emisyjności transportu są najbardziej efektywne?
  • Jakie zmiany w infrastrukturze transportowej są możliwe do wdrożenia w najbliższych latach?
  • Czy wykorzystanie KDP to science fiction, czy najbliższa przyszłość?
  • Jakie korzyści ekonomiczne, środowiskowe i społeczne niosą rozwiązania z zakresu circular economy i jak je skutecznie wdrażać?
  • Jakie rozwiązania pozwalają budować odporność łańcuchów dostaw, czyli czego nauczyły nas kryzysy?
  • W jakich gałęziach transportu najszybciej nastąpi digitalizacja procesów i dokumentów? Czy możliwa jest cyfryzacja w przewozach kolejowych?

Już dziś zapraszamy na Kongres LOGISTICS 2024, który odbędzie się 7–9 maja 2024 roku w Poznaniu. W trakcie paneli dyskusyjnych, prezentacji i sesji warsztatowych będzie okazja zobaczyć, co aktualnie w logistyce piszczy oraz jak wygląda perspektywa logistyki jutra.

Zapraszamy wszystkich, których – tak jak nas – inspiruje przyszłość logistyki.

Więcej informacji pod adresem www.logistics.pl