Kongres Retail Trends 2023

25 maja 2023 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim k. Warszawy odbędzie się Kongres Retail Trends 2023 – największe wydarzenie branży handlowej w Polsce. To doskonała okazja do poznania najnowszych trendów i analiz rynkowych, nawiązania kluczowych kontaktów biznesowych i zaprezentowania swojej oferty.

Kongres Retail Trends 2023 skupi ponad 500 przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego z sektora FMCG , w tym menadżerów, dyrektorów zarządzających, prezesów i właścicieli firm. Wśród zaproszonych gości znajdą się także eksperci, analitycy, producenci i dostawcy rozwiązań dla branży.

Tematyka Kongresu obejmie m.in.:

– prognozy dla rynku FMCG  na najbliższe lata,
– transformację cyfrową i łańcuch wartości,
– wizję konsumenta przyszłości i zarządzanie kategoriami,
– automatyzacje w służbie dostawców, handlu i konsumenta,
– innowacje oraz nowości rynkowe – co zaskoczy konsumentów w 2023 r.

Retail Trends 2023 to także okazja do udziału w targach top-produktów, nowości rynkowych i innowacyjnych rozwiązań handlowych. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców i wybrać najlepsze produkty i usługi dla swojego biznesu.

To unikalne wydarzenie, które pozwoli na spotkanie się w realu ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi, a także niepowtarzalna szansa na nawiązanie bezpośrednich relacji biznesowych.

Zapraszamy do rejestracji na stronie https://retailtrends.pl/ dołączenia do grona uczestników Kongresu Retail Trends 2023!