Wydawnictwa i szkolenia

Działalność wydawnicza

W Łukasiewicz – Poznańskim Instytucie Technologicznym łączymy pięć wieloletnich tradycji wydawniczych. Nasze doświadczenie i kompetencje dziennikarskie, redakcyjne, a także edytorskie gwarantują jakość i wiarygodność oferowanych przez nas publikacji. Jesteśmy źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. Zależy nam na wspieraniu oraz rozwijaniu doskonałości naukowej, jak i na popularyzowaniu wyników badań, najnowszych trendów, innowacji czy technologii, upowszechniając je wśród możliwie najszerszego grona odbiorców.

Wydawane przez nas publikacje dotyczą m.in. takich dziedzin wiedzy, jak: logistyka i nowe technologie, pojazdy szynowe, technologie drewna, rolnicza i spożywcza czy obróbka plastyczna. W ofercie posiadamy czasopisma naukowe, naukowo-techniczne, branżowe i biznesowe, portale, multimedia, a także monografie, podręczniki oraz słowniki. Wierzymy, że wiedza jest kapitałem, którym warto się dzielić. Wnikliwie obserwujemy zmiany i trendy w świecie nauki, biznesu i edukacji, by przy pomocy nowych technologii wspierać naszych odbiorców w rozwijaniu ich kompetencji oraz kwalifikacji.

Działalność szkoleniowa

Oferujemy szkolenia szyte na miarę potrzeb naszych klientów zarówno w formie stacjonarnej, jak i on-line czy e-learningu. Do tej pory za pomocą platformy e-learningowej przeszkoliliśmy ponad 15 tysięcy osób. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które ułatwiają przyswajanie eksperckiej, interdyscyplinarnej wiedzy.

Wierzymy, że wiedza jest kapitałem, którym warto się dzielić. Dlatego też staramy się budować bliską relację z odbiorcami, w której koncentrujemy się na:

  • opracowaniu oraz wdrażaniu efektywnych i nowoczesnych metod kształcenia, które przygotowują pracowników do zmian,
  • dobraniu formy i rodzaj szkoleń, dzięki czemu umożliwiamy uczestnikom przećwiczenie zadań, z którymi zmierzą się w swojej codziennej pracy,
  • obniżaniu kosztów szkoleniowych poprzez przeszkolenie dużej liczby uczestników w dowolnym miejscu i czasie.

Przez lata wypracowaliśmy system, na bazie którego powstają kolejne szkolenia. Wykorzystujemy metodykę tworzenia kursów, jednocześnie stosując międzynarodowe standardy w tym zakresie. Pracujemy w wymagających branżach, dbamy więc o przystępną prezentację wiedzy za pomocą m.in. webcastów, gier symulacyjnych czy quizów.

Na co dzień tworzymy i wdrażamy nasze szkolenia w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach

Wszystkie szkolenia zamówisz przez https://www.e-bit.edu.pl

Buduj z nami Twój kaPITał wiedzy!

Skontaktuj się z nami