„Rolnictwo przyszłości” to kwartalnik popularno-naukowy skierowany do sektora rolno-spożywczego, który dostarcza informacji na temat najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych w branży, a także prezentuje innowacyjne praktyki stosowanych przez firmy, przedsiębiorców oraz rolników w Polsce i na świecie.

W czasopiśmie można znaleźć artykuły eksperckie, wywiady, komentarze, case studies, wydarzenia i newsy o najnowszych technologiach w rolnictwie, leśnictwie oraz przemyśle spożywczym, napisane przez ekspertów, naukowców, praktyków, a także osoby związane z biznesem.

Tematyka „Rolnictwa Przyszłości” obejmuje takie zagadnienia, jak rolnictwo zrównoważone, ekologiczne, precyzyjne, transformacja cyfrowa, automatyka i robotyka, recykling odpadów czy najnowsze projekty i wdrożenia w rolnictwie, które charakteryzują się wysoką innowacyjnością, wykorzystaniem nowoczesnych technologii opartych na sztucznej inteligencji, robotyzacji, cyfryzacji, zaawansowanych systemów informatycznych czy nowoczesnych maszynach.

Aktualny numer:

Nr 3/2023, Wrzesień 2023.

Spis treści numeru: tutaj
ISSN: 2956-6045

Tematem numeru są „Wyzwania przemysłu spożywczego”

Rolnictwo jest sercem naszego systemu żywnościowego. Sektor spożywczy jest kluczowym sektorem gospodarki, ale boryka się z wieloma problemami i wyzwaniami. W tym numerze „Rolnictwa Przyszłości” można znaleźć recepty na niektóre z nich i dowiedzieć się, jak organizacje międzynarodowe dbają o zrównoważone procesy produkcji żywności, dlaczego ślad węglowy i wodny są ważne dla środowiska. Przeprowadzimy czytelników przez świat mięsa, warzyw oraz surowców naturalnych.

Zachęcamy do konsumpcji zdrowej przekąski i lektury naszego kwartalnika.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami

Zakup reklam w mediach Rolnictwo Przyszłości: