Wirtualne Targi Wodorowe oraz Wodorowa Konferencja Branżowa

Zapraszamy do wizyty na 1. Wirtualnych Targach Wodorowych, na których Łukasiewicz – PIT prezentuje swoją ofertę w ramach wirtualnej platformy. Ponadto, Instytut objął wydarzenie Patronatem Honorowym. W ramach stoiska będzie można nawiązać kontakt bezpośredni z przedstawicielem firmy, umówić się na rozmowę video lub porozmawiać za pośrednictwem czatu. Jest to doskonała okazja do nawiązania rozmów B2B oraz zapoznania się z firmami wodorowymi z Polski oraz innych krajów.

Wydarzenie Targowe w ramach platformy wirtualnej odbywa się w dniach 6 i 7 kwietnia w godzinach 9:00 – 15:00.

Równolegle z targami odbędzie się wodorowa konferencja branżowa. Obejmować ona będzie 8 bloków tematycznych, w ramach których eksperci branżowi, przedstawiciele biznesu, świata nauki oraz administracji będą poruszać tematy istotne dla rozwoju gospodarki wodorowej w Polsce, Europie i na Świecie.

Link do transmisji konferencji i wejście na targi:

https://www.paih.gov.pl/Wirtualne_Targi_Wodorowe_oraz_Wodorowa_Konferencja_Branzowa#transmission

Wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem kanału YouTube, jednakże tylko zarejestrowani uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną Raport Wodorowy PAIHL (Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.) „Polish Investment and Trade Agency Hydrogen Report – Building Strategies for a Hydrogen Economy”.

Link do rejestracji: https://www.paih.gov.pl/Wirtualne_Targi_Wodorowe_oraz_Wodorowa_Konferencja_Branzowa#registration