Logistyka
i Nowoczesne
Technologie


Realizujemy prace i projekty badawczo-rozwojowe w obszarze przepływu dóbr w systemach makrologistycznych, łańcuchach logistycznych i przedsiębiorstwach, technologii radiowych, elektroniki, automatyki i robotyki, technik automatycznej identyfikacji, lokalizacji i monitorowania, technologii informacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w poniższych rozwijanych sekcjach:

Laboratorium Technologii Identyfikacyjnych

Jesteśmy unikalnym ośrodkiem w Europie, skupionym na pełnym spektrum technologii identyfikacyjnych obejmujących badania oraz wdrożenia technik automatycznej identyfikacji. Łączymy również techniki wizyjne, radiowe i wideo w skutecznych systemach automatycznej identyfikacji z uwzględnieniem metod uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Badamy, doradzamy i sprawdzamy nowoczesne technologie identyfikacyjne w zakresie AIDC oraz ICT, które są niezbędne w logistyce.

Laboratorium Technologii Radiowych i Kompatybilności Elektromagnetycznej

LABORATORIUM EMC + RED Posiadamy najnowocześniejsze laboratorium EMC w Polsce (laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej i parametrów radiowych). Dysponujemy w pełni zautomatyzowaną komorą bezodbiciową, która jest wyposażona w system kamer z zainstalowanymi dedykowanymi złączami oraz mediakonwerterami, a także aparaturą współpracującą do pomiaru emisji promieniowanych i generowania pola elektromagnetycznego.

Dział Sprzedaży i Relacji Handlowych

E-mail: sprzedaz@pit.lukasiewicz.gov.pl

Skontaktuj się z nami