Kongres „EOIF GigaCon Summit 2023”

Zapraszamy na organizowany przez GigaCon dwudniowy kongres „EOIF GigaCon Summit 2023” poświęcony elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. Wydarzenie odbędzie się online w dn. 26-27 lipca 2023 r.

Podczas konferencji przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Będzie to również okazja do wysłuchania wykładów merytorycznych, przygotowanych przez ekspertów, którzy podczas swoich wystąpień podzielą się wiedzą i doświadczeniem z dziedziny elektronicznego obiegu dokumentów.

Wydarzenie podsumuje wynik konkursu „Złoty bit”, na najlepsze rozwiązanie zaprezentowane na konferencji. Laureata wyłonią uczestnicy podczas głosowania online.

Jednym z prelegentów wydarzenia jest ekspert Łukasiewicz – PIT Marcin Śpiewak, który wystąpi z tematem „Dostępność dokumentów cyfrowych” w dniu 26.07 o godzinie 15:00.

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców z wielu branży, którzy na co dzień korzystają z rozwiązań umożliwiających elektroniczny obieg dokumentów oraz osób chcących te narzędzia i procesy wprowadzić lub usprawnić.

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny objął wydarzenie Patronatem Honorowym.

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja dostępne są na stronie konferencji:

https://www.gigacon.org/eoif-summit-2023