MOVE – International Mobility Congress

To jedno z najważniejszych spotkań poświęconych przyszłości motoryzacji w Polsce. Już 30 marca 2023 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kongres MOVE – International Mobility Congress. Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny jest partnerem branżowym tego wydarzenia.

Kongres każdego roku gromadzi międzynarodowe grono kilkuset ekspertów i praktyków z sektora e-mobility, kształtujących rozwój zeroemisyjnego i innowacyjnego transportu. Biorą w nim także udział przedstawiciele administracji publicznej, organizacji branżowych, sektora motoryzacyjnego, paliwowego i energetycznego oraz nauki.

Program wydarzenia został przygotowany we współpracy z Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego. Wypełniają go pogłębione debaty i prelekcje z udziałem liderów w dziedzinach związanych z alternatywnymi źródłami energii w motoryzacji. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać o aktualnych trendach i strategiach rozwoju branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem kluczowej roli sektora energetycznego w tym procesie.

Więcej informacji na temat kongresu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej: https://kongresmove.pl/pl/