mgr inż. Marta Cudziło

mgr inż. Marta Cudziło

Z-Ca Dyrektora Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii, Lider Grupy Badawczej Logistyki


Doświadczenie i wykształcenie

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania, ukończyła studia doktoranckie Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej. Od 15 lat project manager i doradca logistyczny. W trakcie swojej kariery prowadziła i współrealizowała kilkadziesiąt projektów konsultingowych dla firm w zakresie optymalizacji logistyki łańcucha dostaw.

Obszar, w którym jest ekspertem

W trakcie swojej kariery prowadziła i współrealizowała kilkadziesiąt projektów konsultingowych dla firm w zakresie optymalizacji logistyki łańcucha dostaw, m.in. dla Energa Operator S.A., Grupa Żywiec S.A., Leroy Merlin Sp. z o.o., NEUCA S.A., PGF S.A., Media Markt. Poza doradztwem logistycznym, od kilku lat współrealizuje projekty B+R współfinansowane przez instytucje krajowe oraz organy UE polegające na badaniu nowych trendów i kreowaniu innowacyjnych rozwiązań wspierających logistykę w Europie.

O Łukasiewicz – PIT

Praca w Łukasiewicz – PIT pozwala mi łączyć konsulting logistyczny czyli współpracę z biznesem z działalnością badawczą, dając tym samym doskonałą przestrzeń do ciągłego rozwoju.

Centrum badawcze

Centrum Logistyki i Nowoczesnych Technologii

Skontaktuj się z nami