Starszy specjalista ds. administracji

Rekrutacja zakończona

Twoje miejsce pracy:
ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu
archiwalne
Archiwalne

Dział Administracji
Starszy specjalista
praca stacjonarna
Praca stacjonarna

Twoje zadania:

  • nadzorowanie i koordynowanie przeglądów budowlanych obiektów Łukasiewicz – PIT
  • nadzorowanie pracowników technicznych w wyznaczonych lokalizacjach
  • obsługa najemców w zakresie technicznym w wyznaczonych lokalizacjach
  • nadzór nad firmami serwisowymi i budowlanymi w zakresie utrzymania infrastruktury
  • kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania ofert oraz napraw i modernizacji infrastruktury w wyznaczonych lokalizacjach
  • koordynacja pracy firm zewnętrznych w zakresie ochrony obiektów
  • nadzór nad utrzymaniem zieleni w wyznaczonych lokalizacjach
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie spraw administracyjnych wyznaczonej lokalizacji
  • dokonywanie drobnych zakupów gospodarczych
  • nadzór nad środkami trwałymi w wyznaczonej lokalizacji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane mechanika, budownictwo lub pokrewne)
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
  • min. 2-letnie doświadczenie w nadzorowaniu nieruchomościami lub kierowaniu pracami budowlanymi
  • znajomość podstawowych zagadnień z branży budowlanej: budownictwo, instalacje c.o., instalacje elektryczne, instalacje sanitarne
  • umiejętność prowadzenia rozmów technicznych z podmiotami świadczącymi usługi z zakresu utrzymania nieruchomości
  • komunikatywność, samodyscyplina
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność samoorganizacji
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy Tobie:

  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między godz. 6.00 a 9.00) w modelu stacjonarnym
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)