Specjalista techniczny ds. administracji

Rekrutacja zakończona

Twoje miejsce pracy:
ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu
archiwalne
Archiwalne

Dział Administracji
Pracownik obsługi
praca stacjonarna
Praca stacjonarna

Twoje zadania:

  • utrzymanie zieleni oraz gospodarka odpadami w wyznaczonej lokalizacji
  • wykonywanie drobnych napraw ślusarskich, stolarskich i hydraulicznych
  • wykonywanie drobnych prac remontowych oraz prac transportowych ręcznych
  • nadzór nad utrzymaniem ładu w warsztacie podręcznym
  • nadzór nad przeglądami i utrzymaniem sprawności używanych elektronarzędzi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętności praktyczne z zakresu wykonywania drobnych prac ślusarskich i stolarskich
  •  umiejętności praktyczne z zakresu wykonywania drobnych prac związanych z utrzymaniem zieleni
  • komunikatywność, samooorganizacja, dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy jako pracownik gospodarczy lub techniczny

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Tobie:

  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w modelu stacjonarnym
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)