Umowa o pracę

Specjalista ds. zakupów IT

Nr referencyjny: DBC/0057/2022

Lokalizacja:  Estkowskiego 6

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowaniem procesu zakupowego sprzętu IT i oprogramowania przy współpracy z innymi działami firmy oraz dostawcami
  • przygotowywaniem specyfikacji technicznych do przetargów/zamówień
  • współpraca z zespołem IT w zakresie analizy dot. wymian sprzętu IT i aktualizacji oprogramowania
  • przygotowywaniem wycen, raportów, zestawień, planów zakupowych
  • analizą rynku IT pod kątem planowanych potrzeb zakupowych
  • prowadzeniem ewidencji oprogramowania i sprzętu
  • nadzorem nad wykonaniem umów w zakresie dostaw

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość branży IT w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy;
  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word);
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość;

Mile Widziane:

  • znajomość podstawowych aspektów Prawa Zamówień Publicznych

W zamian chcemy Ci zaoferować:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z fantastyczną atmosferą pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje i doświadczenie i chętnie się nim dzieli,
Skontaktuj się z nami