Specjalista ds. zakupów IT

Twoje miejsce pracy:
ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu
Zespoły wspierające

Dział IT
Specjalista
Praca hybrydowa

Twoje zadania:

  • koordynowanie procesu zakupowego sprzętu IT i oprogramowania przy współpracy z jednostkami organizacyjnymi Instytutu, Komisją Przetargową oraz dostawcami zewnętrznymi
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych do przetargów/zamówień
  • współpraca z zespołem IT w zakresie analizy dot. wymian sprzętu IT i aktualizacji oprogramowania
  • przygotowywanie wycen, raportów, zestawień, planów zakupowych, umów
  • analiza rynku IT pod kątem planowanych potrzeb zakupowych
  • prowadzenie ewidencji oprogramowania
  • nadzór nad wykonaniem umów

Nasze oczekiwania:

  • znajomość branży IT w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość
  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word)
  • mile widziana znajomość podstawowych aspektów Prawa Zamówień Publicznych

Oferujemy Tobie:

  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między godz. 6.00 a 9.00) w modelu hybrydowym       (1 lub 2 dni pracy zdalnej w tyg.)
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)