Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Rekrutacja zakończona

Twoje miejsce pracy:
ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu
archiwalne
Archiwalne

Dział Administracji
Specjalista
praca stacjonarna
Praca stacjonarna

Twoje zadania:

  • bieżące prace administracyjno – biurowe oraz administracyjne wsparcie pracowników Instytutu
  • ewidencjonowanie i nadzór nad wyposażeniem Instytutu
  • przygotowywanie zapytań ofertowych dotyczących zakupów towarów i usług
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla jednostek upoważnionych
  • bieżąca współpraca z Działem Finansowo – Księgowym w zakresie rozliczeń , zakupu i najmu, ustalania podzielników mediów zgodnie ze schematem podziałowym
  • prowadzenie rejestru faktur
  • kontakt z jednostkami administracji publicznej w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych obowiązków
  • kontakt z najemcami i opieka nad umowami najmu

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia lub pokrewne)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe, preferowane na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, wielozadaniowość
  • dbałość o szczegóły, dokładność, skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, punktualność, dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność

Mile widziane:

  • umiejętność pracy na systemach klasy ERP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy Tobie:

  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między godz. 6.00 a 9.00) w modelu stacjonarnym
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)