Pracownik obsługi – sprzątaczka

Twoje miejsce pracy:
ul. Warszawska 181 w Poznaniu
Zespoły wspierające

Dział Administracji
Praca stacjonarna

Twoje zadania:

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i produkcyjnych oraz ciągach komunikacyjnych
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz sanitarnych
  • uzupełnianie materiałów i środków czystości

Nasze oczekiwania:

  • sumienność, dokładność, samodzielność punktualność
  • odpowiedzialności i uczciwości, zaangażowania i chęci do pracy
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Oferujemy Tobie:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stałe godziny pracy w modelu stacjonarnym
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)