Umowa o pracę

Młodszy specjalista

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny to multidyscyplinarna jednostka naukowo-badawcza o międzynarodowej skali działania, która powstała w wyniku połączenia pięciu innych instytutów. Zatrudnia ok. 700 osób, składa się z 6 centrów badawczych i ponad 70 unikatowych urządzeń badawczych, co czyni go drugim największym instytutem Łukasiewicza w Polsce. Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, której celem jest ścisła współpraca nauki z biznesem z naciskiem na komercjalizację prac badawczo-rozwojowych. Z liczbą ponad 7,5 tys. pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo-rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawczą w Europie.

Stanowisko: Młodszy specjalista 0,50 etatu
Nr referencyjny DBO/0059/2022

Miejsce wykonywania pracy: Centrum Obróbki Plastycznej, ul. Jana Pawła II 14, 61-139 Poznań

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac badawczych w ramach projektów krajowych i międzynarodowych,
  • wykonywanie bieżących prac laboratoryjnych na potrzeby grupy badawczej,
  • udział w opracowywaniu protokołów i raportów z wyników badań.

Nasze wymagania:

  • wyksztalcenie wyższe techniczne: inżynieria materiałowa,
  • zainteresowanie nowoczesnymi materiałami i technologiami wytwarzania,
  • umiejętność korzystania z norm branżowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole,
  • obowiązkowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • zamiłowanie do pracy naukowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 0,50 etatu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • udział w projektach B+R,
  • możliwość rozwoju zawodowego i naukowego, podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • opieka medyczna, karta sportowa.

Skontaktuj się z nami