Główny specjalista – Kierownik Sekcji Rozwoju Sztucznej Inteligencji

Twoje miejsce pracy:
ul. Estkowskiego 6 w Poznaniu
Centrum Transformacji Cyfrowej

Grupa Badawcza Informatyki - Sekcja Rozwoju Sztucznej Inteligencji
Ekspert
Praca hybrydowa

Twoje zadania:

  • projektowanie, wdrażanie i realizowanie polityki personalnej w sekcji, zapewniającej merytoryczną i efektywną obsadę stanowisk
  • utrzymywanie istniejących i pozyskiwanie nowych kontaktów z instytucjami badawczymi oraz klientami komercyjnymi
  • monitorowanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego, które mogłoby wpłynąć na działalność sekcji w krótkim i długim okresie
  • nadzór nad realizacją projektów badawczych, wspieranie zarządzania aparaturą naukowo-badawczą
  • efektywne zarządzanie zatwierdzonym budżetem
  • zwiększenie przychodów z projektów dotowanych i zleceń rynkowych o charakterze badawczym
  • zarządzanie działalnością sekcji w zakresie naukowym, badawczym i komercjalizacyjnym

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie o profilu technicznym (mile widziany doktorat w obszarze kierunkowym)
  • minimum 3-letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT (minimum 7-mio osobowym)
  • doświadczenie w obszarze sztucznej inteligencji
  • doświadczenie w kierowaniu projektami IT
  • umiejętność współpracy, skuteczna komunikacja i orientacja na cele
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • udział w międzynarodowych i krajowych projektach R&D
  • doświadczenie w opracowywaniu wniosków o granty krajowe i międzynarodowe i/lub publikowaniu wyników prac badawczych
  • pomysły na projekty R&D z perspektywą komercjalizacyjną, umiejętności skutecznego wdrażania komercyjnych rozwiązań

Oferujemy Tobie:

  • naukowo-badawcze środowisko pracy, pełne wyzwań i zmian
  • wspieranie rozwoju poprzez dofinansowanie studiów, szkoleń, konferencji itp.
  • możliwość odbywania staży naukowych (w Polsce i za granicą)
  • wspieranie działalności publikacyjnej
  • możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między godz. 6.00 a 9.00) w modelu hybrydowym (3 dni pracy w tygodniu z biura)
  • pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną PZU Zdrowie, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie PZU, dofinansowanie działalności rekreacyjnej, dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • naukę języków obcych
  • świadczenia pieniężne z ZFŚS
  • wspieranie pasji pracowników (siatkówka, piłka nożna, zespół muzyczny, drużyna pub quizowa)