Umowa o pracę

Młodszy Specjalista ds. Certyfikacji

Nr Referencyjny DBT/BTL/0060/2022

Lokalizacja: Warszawska 181

Opis stanowiska (zakres obowiązków):

  • udział w ocenie technicznej podsystemów pojazdów szynowych,
  • branie udziału w procesach dotyczących procesu weryfikacji i ocen zgodności w obszarze kolei,
  • branie udziału w opracowywaniu dokumentacji certyfikacyjnej,
  • współpraca z producentami pojazdów i komponentów pojazdów szynowych,
  • zaangażowanie w czynności w zakresie niezależnej oceny bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Pojazdów)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i prowadzenie rozmów w obszarze technicznym,
  • mile widziana znajomość regulacji i wymagań w obszarze kolei np. TSI
  • praktyczna obsługa programów pakietu: MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodyscyplina i dyspozycyjność,
  • aktywna postawa i kreatywność w działaniu,
  • umiejętność dobrej organizacji
Skontaktuj się z nami