Umowa o pracę

Młodszy Specjalista ds. Badań

Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny to multidyscyplinarna jednostka naukowo-badawcza o międzynarodowej skali działania, która powstała w wyniku połączenia pięciu innych instytutów. Zatrudnia ok. 700 osób, składa się z 6 centrów badawczych i ponad 70 unikatowych urządzeń badawczych, co czyni go drugim największym instytutem Łukasiewicza w Polsce. Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, której celem jest ścisła współpraca nauki z biznesem z naciskiem na komercjalizację prac badawczo-rozwojowych. Z liczbą ponad 7,5 tys. pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo-rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawczą w Europie.

Numer referencyjny: DBT/0074/2022

Lokalizacja: Centrum Pojazdów Szynowych, Warszawska 181, Poznań

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac badawczych w ramach projektów krajowychi międzynarodowych,
  • wykonywanie bieżących prac laboratoryjnych na potrzeby grupy badawczej,
  • udział w opracowywaniu protokołów i raportów z wyników badań,
  • uczestnictwo we wskazanych projektach badawczych,
  • wsparcie prac badawczych w projekcie,
  • rozwój kompetencji w zakresie objętym projektem badawczym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mile widziane kierunki: inżynieria środowiska (akustyka), technologie wodorowe,
  • znajomość zagadnień związanych z niepewnościami pomiarowymi,
  • znajomość zasad pracy z elektronicznymi urządzeniami pomiarowymi,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kategoria B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samoorganizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • pracę w obszarze badań i rozwoju,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia dokształcające (kursy zawodowe, kursy językowe, studia podyplomowe i doktoranckie),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Skontaktuj się z nami